Wojewodzki - Logo
Silny, 13 osobowy zespół projektowy
32 lata doświadczenia na rynku
3 pracownie projektowe
Wojewódzki Sp. z o.o. Profesjonalne instalacje sanitarne, grzewcze

Zespół

Firma zatrudnia doświadczonych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia zawodowe. Szeroka kadra inżynierska oraz wykwalifikowani i doświadczeni monterzy i spawacze potrafią sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom.

 

ZARZĄD


Jacek Wojewódzki
Prokurent

Ireneusz Żmuda
Prezes Zarządu

Agata Wojewódzka
Wiceprezes Zarządu


DZIAŁ PROJEKTOWY

telefony.: 012) 429-33-73, (012) 429-33-74, (012) 423-88-50
pracownia@wojewodzki.com.pl

Michał Lewandowski
Kierownik Działu, nr wew. 61

mlewandowski@wojewodzki.com.pl

Anna Stasińska
kierownik projektu, nr wew. 31
astasinska@wojewodzki.com.pl

Monika Ostachowska
kierownik projektu, nr wew. 33
mostachowska@wojewodzki.com.pl

Małgorzata Zakręcka-Cuber
kierownik projektu, nr wew. 34
mcuber@wojewodzki.com.pl

Izabela Sarlińska
kierownik projektu, nr wew. 63
isarlinska@wojewodzki.com.pl

Karol Bochyński
kierownik projektu, nr wew. 31
kbochynski@wojewodzki.com.pl

Katarzyna Garlacz
asystent projektanta, nr wew. 61
kgarlacz@wojewodzki.com.pl

Karolina Dul
asystent projektanta, nr wew. 62
kdul@wojewodzki.com.pl

Kacper Bęben
kierownik projektu, nr wew. 32
kbeben@wojewodzki.com.pl

Piotr Sądej
asystent projektanta, nr wew. 36
psadej@wojewodzki.com.pl

Piotr Borowicz
asystent projektanta, nr wew. 35
pborowicz@wojewodzki.com.pl

Karol Szeliga
asystent projektanta, nr wew. 63
kszeliga@wojewodzki.com.pl

Janusz Janczyk
- Weryfikator, specjalista wod-kan i sieci, nr wew. 37


DZIAŁ FINANSOWO KADROWY

Anna Kowalska
specjalista ds. pracowniczych, nr wew. 52

Marta Szklarczyk
specjalista ds. księgowych, nr wew. 21


Lech Szargan Jerzy Gacek Joanna Krzyżanowska Janusz Janczyk Grzegorz Wojewódzki Ireneusz Żmuda Jacek Wojewódzki Kamil Cieśla Jarosław Tomal Marta Mazgaj Bartłomiej Prusak Magdalena Borowiec Tomasz Baradziej Magdalena Lisiecka-Gomuła Paweł Woliński

DZIAŁ WYKONAWSTWA

Wojciech Kołodziejczyk
Kierownik Działu
wkolodziejczyk@wojewodzki.com.pl

Andrzej Rubczak
Kierownik Robót
arubczak
@wojewodzki.com.pl

Andrzej David
kierownik robót
adavid
@wojewodzki.com.pl

Mariusz Wawrzeń
kierownik robót
mwawrzen
@wojewodzki.com.pl

Jakub Sas
kierownik robót
jsas
@wojewodzki.com.pl

Grzegorz Czesak
kierownik serwisu
gczesak
@wojewodzki.com.pl

Kamila Janik
kosztorysant, nr wew. 42
kjanik@wojewodzki.com.pl

Patrycja Kulec
kosztorysant, nr wew. 44
pkulec@wojewodzki.com.pl  


Strona Główna | O Firmie | Zespół | Projektujemy i wykonujemy | Nasze specjalizacje | Stali partnerzy | Kontakt | Referencje | Realizacje | Zatrudnimy | Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2007-2018 Wojewódzki Sp. z o.o.